Novinky

Michal David a Markéta Konvičková společně nazpívali novou píseň duet s názvem „Už svítá“

Markéta Konvičková naše vynikající a sexy zpěvačka, která byla v poslední době v centru pozornosti hlavně díky soutěži „Tvoje tvář má známý hlas“, nyní nazpívala společnou píseň duet s Michalem Davidem. Píseň s názvem „Už svítá“ (autor hudby: Michal David, autor textu: Petr Šiška), zazní premiérově v rámci chystaného letního turné Michala Davida 2018 a dokonce se k duetu chystá také jeho klipová verze.

Pokračovat ve čtení

Markéta jako rapper PITBULL

Lidičky !! Vítěz třetí epizody show Tvoje tvář má známý hlas se stal PITBULL v podání Markéty !!! Máme takovou radost !!! Všichni byli neuvěřitelní, nicméně porota a ostatní soutěžící rozhodli o vítězi. Markétě je velkou ctí, že se ji podařilo to, o co v této soutěži jde ! Vybojovat 25.000 Kč, které věnovala neziskové organizaci Unie Roska Ostrava.

3 000 000 zhlédnutí klipu BLOUDÍM

Máme neuvěřitelnou radost !! Klip BLOUDÍM s Honzou Bendigem přesáhl na youtube 3 000 000 zhlédnutí !! Moc vám děkujeme a mějte se krásně !!

Markéta jako Sandy z Pomády

Dnes Markéta, jako Olivia Newton John, předvedla spolu s Davidem Gránským neuvěřitelnou show u singlu Summer Nights.

Premiéra filmu Muzzikanti v Praze

Zítra se na vás Markéta bude těšit na promokoncertě k filmu Muzzikanti, který začne v 17.30h před Cinestarem Anděl v Praze. Vystoupí i Marta Jandová, Jaromír Nohavica, Pavel Calta či Peter Cmorik ! Od 19h premiéra filmu ve 4 sálech !

 

  • 1
  • 2
Markéta Konvičková

Facebook  //  Instagram  //  Youtube  //  iTunes  //  Deezer