Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Napsali o mně

Super.cz 6.6.2017 - celý článek zde.

V poslední době byla v centru pozornost hlavně díky soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kde se proměňovala ve slavné kolegy. Nyní jde Markéta Konvičková (23) s kůží na trh sama za sebe a představuje klip k písni Teď už vím, o jehož vzniku jsme na Super.cz už psali.
Zatímco většina mužů může o Markétě jenom snít, populární slovenský raper Suvereno a aktuální Muž roku Josef Kůrka se o její dominanci přesvědčili na vlastní kůži - a rádi. Právě nejhezčího Čecha zpěvačka v klipu pořádně potrápí a vyzkouší si na něm dominantní praktiky. Zdá se, že finalistka televizní show vykročila správným směrem a klip, ve kterém se to jen hemží exkluzivními modely šatů, drahými auty, špičkovými tanečními kreacemi a vyzývavými pózami, je toho zářným příkladem. „Hlas a tělo jedno jest,“ jak se nechala slyšet samotná Markéta a tuto vražednou kombinaci velice brzy předvede ve své nové koncertní show, se kterou startuje už za měsíc. Ti, kteří by si chtěli vnadnou Markétu poslechnout živě, budou mít možnost na pražském festivalu Ynspirology, který se uskuteční 24. a 25. června před Metropolí Zličín.

2014-07-25-revueZpěvačka Markéta Konvičková (20) nemá štíhlou postavu zadarmo. S dietami ale nijak nešílí. Pomáhá jí pravidelná strava a taky jóga. Cvičí ji už několik let a zúčastnila se i LiveWithFire Toure, kde cvičila ayurvédskou relaxační jógu s lektorkou Barborou Morávkovou.

„Bikram jógu jsem objevila asi před 3 lety a nedám na ni dopustit. Vedro mi sice úplně nevyhovuje, ale při bikram józe se očistíte, proměníte, získáte novou energii a vůbec nepřemýšlíte o práci. Je to trošku i rituál, psychicky se dostanete do pohody," říká Konvičková, která ale poslední dobou cvičení zanedbávala kvůli škole.

„Teď jsem bohužel kvůli vysoké škole, která mě hodně zaměstnává, vynechala asi půl roku. Naštěstí pořád někde lítám, chodím na procházky a s pejskem, tak se jo-jo efekt nedostavil."

Proti nabrání váhy jí pomohla taky pravidelná strava.

„Snažím se pravidelně jíst, každé tři hodiny a přibližně pětkrát denně, podle toho, kdy vstanu a kdy jdu spát," popisuje Konvičková.

V jídle ale nevynechává ani maso ani cukry. „Jím úplně normálně, ale poloviční porce. Ráno si dám například místo obvyklých dvou chlebů se šunkou a sýrem už jenom jeden. Potom sním třeba banán a svačinu. Oběd je moje slavnost, to si dám cokoliv, klidně halušky nebo segedínský guláš. Odpoledne se už držím, sním nějaký salát, ovoce, zeleninu a samozřejmě se snažím pít hodně vody. Taky mám občas chutě na sladké, prostě hřeším. Jednou za dva měsíce mám den, kdy jím jenom sladké. Opravdu takový den D, kdy mě to popadne a sním celou Nutellu," popsala zpěvačka, která se právě chystá odletět zpívat do Řecka a k tomu točí vánoční desku.

2014-07-22-superJe bez partnera, a tak si užívá. Zpěvačka Markéta Konvičková (20) má tohle léto opravdu štěstí na pánskou společnost. Kdyby měla zájem, mohla by si totiž vybrat hned z několika chlapů, se kterými by mohla randit.

Na tiskovce dostala příležitost zpovídat finalisty českého a slovenského Muže roku a na festivalu na Velehradu se sešla s pohlednými tanečníky. Kluci se chlubili luxusně vyrýsovaným tělem a před zpěvačkou předváděli doslova akrobatické kousky, aby tuhle mlaďounkou umělkyni zaujali.

Zda si Konvičková nakonec vybrala, není jisté. Dle jejího spokojeného výrazu ale lze usuzovat, že se jí minimálně jeden z krasavců líbil. „Nemají špatná těla,“ culila se Markéta.

2014-07-18-superPapež František by asi koukal. Z motorky, kterou dostal darem od firmy Harley-Davidson a poté ji prodal, aby utržil peníze pro charitu, byly na větvi české krásky, které se od ní nemohly odtrhnout. Zpěvačka Markéta Konvičková (20) a finalistka Hlasu Česko Slovenska Elis se s ďábelskou mašinou chtěly vyfotit a pokukovaly po někom, kdo by je nakonec svezl. Elis si na focení vzala šatičky s pořádným výstřihem a Markéta nezůstala pozadu.

Úžasnou motorku podepsal před časem sám papež. Jeho podpis je na motocyklu pořádně zalakovaný, aby tam zůstal navěky. Byla vydražena za v přepočtu necelých sedm miliónů korun a výtěžek z prodeje šel na opravu kostela a vývařovnu pro chudé v Římě. Konvičková a Elis tuhle fotku jednou prodají za velké prachy. Jen tak někdo ji totiž asi mít nebude!

„Mohla by se najít nějaká hodná duše, která by mi tu motorku koupila,“ vtipkovala Elis, která ve skutečnosti prý na mužích prověřuje úplně jiné věci než stav jejich konta.