Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Konvičáci, dnes od 16 hod si udělejte čas na Bravo Tv na Óčku, kde Vám Markéta představí videoklip k duetu Bye Bye a možná se dozvíte i něco navíc:-)

,,Smutná" nasazena do Top 10 rádia Čas! Jsem z toho celá veselá!:-) Podpořte prosím tuhle skladbu, ať nesmutní už nikdo   :-):-).

http://www.casradio.cz/show.php?kat=cas-top-10&mesto=ova

 

S pozdravem Konvička

Ahoj, zítra ráno letím do Chorvatska a vracím se v sobotu. Chat bude v pondělí 9.7.!! Můžete si se mnou pokecat o všem možném, vysvědčení, Chorvatsko, tetování nebo se můžeme bavit o duetu s Elis. Budu se těšit na vás i vaše otázky:-):-):-). Tak v pondělí s Konvulí! PS: Užívejte prázdnin!

Sexy blondýna a sympatická bruneta připravily pro své fanoušky svižný, dynamický klip k duetu Bye Bye! Co vy na to?!

Dnes premiérově v 19:00 hod se můžete těšit na videoklip zpěvaček Markéty a Elis s názvem Bye Bye, zde na stránkách Markéty a také na oficiálním facebooku! Těšíme se na vaše názory :-)

Konvičáci, do galerie jsme přidali fotky ze salonu Hells v Praze, kde si Konvička nadělila ještě jeden dárek v podobě tetování :-) fotky zde

"Smích je hudbou života"...Ano, přesně tuhle větu si Konvička nechala vytetovat na nohu a nadělila si tak ještě ještě jeden dárek k narozeninám!...vy se můžete podívat na reportáž ve Vip zprávách na iPrima jak  Markéta celý proces tetování vydržela:-)

Zdravíme Konvičáky! Dneškem začíná pro Markétu "koncertní maratón"! Dnes vystoupí v Olomouci, v Odrách a na festivalu Jam Rock....zítra na festivalu Votvírák a ještě v Českém Těšíně! více info v sekci "koncerty"....Mějte suprový víkend a příjeďte se na Konvičku podívatWink

Konvičáci, máme pro vás první várku fotek z Řecka, kde Markét zpívala dětem a zároveň si s nimi užila spousty legrace, což můžete vidět právě zde....

Konvičáci, dnes od 19 hod další chat-pokec s Markétou, které se můžete ptát jak si užila oslavu narozenin, jaké má plány na léto či pogratulovat k čerstvému řidičáku!:-)
Pokud vás zajíma jak jsem oslavila svou plnoletost, řidičák, co nového chystám a kdy bude další videoklip, ptejte se a chatujte zítra od 19-20.00h! Budu se na vás těšit. Vaše Konvička))