Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Jak titulek napovídá, singl "Smutná" se vrátil do hitparády IFPI a to rovnou na 42.místo v české padesátce! Duet s Elis "Bye, bye!" zaznamenal postup vzhůru a nyní okupuje 28.pozici! Na samém chvostu žebříčku se drží duet s kapelou Citron - "Už couvám"! Nutno říct, že tahle skladba je v IFPI už 70 týdnů! Děkujeme za podporu a Vy si volejte do rádií o své oblíbené písničky Markéty!

1. srpna  od 19 hod první sprnový chat s Markétou!:-) Jak si užívá prázdnin.....Líbilo se ji v Chorvatsku a co jí čeká na podzim? Ptejte se a dozvíte se! :-)

Konvičáci, dnes od 16 hod si udělejte čas na Bravo Tv na Óčku, kde Vám Markéta představí videoklip k duetu Bye Bye a možná se dozvíte i něco navíc:-)

,,Smutná" nasazena do Top 10 rádia Čas! Jsem z toho celá veselá!:-) Podpořte prosím tuhle skladbu, ať nesmutní už nikdo   :-):-).

http://www.casradio.cz/show.php?kat=cas-top-10&mesto=ova

 

S pozdravem Konvička

Ahoj, zítra ráno letím do Chorvatska a vracím se v sobotu. Chat bude v pondělí 9.7.!! Můžete si se mnou pokecat o všem možném, vysvědčení, Chorvatsko, tetování nebo se můžeme bavit o duetu s Elis. Budu se těšit na vás i vaše otázky:-):-):-). Tak v pondělí s Konvulí! PS: Užívejte prázdnin!

Sexy blondýna a sympatická bruneta připravily pro své fanoušky svižný, dynamický klip k duetu Bye Bye! Co vy na to?!

Dnes premiérově v 19:00 hod se můžete těšit na videoklip zpěvaček Markéty a Elis s názvem Bye Bye, zde na stránkách Markéty a také na oficiálním facebooku! Těšíme se na vaše názory :-)

Konvičáci, do galerie jsme přidali fotky ze salonu Hells v Praze, kde si Konvička nadělila ještě jeden dárek v podobě tetování :-) fotky zde

"Smích je hudbou života"...Ano, přesně tuhle větu si Konvička nechala vytetovat na nohu a nadělila si tak ještě ještě jeden dárek k narozeninám!...vy se můžete podívat na reportáž ve Vip zprávách na iPrima jak  Markéta celý proces tetování vydržela:-)

Zdravíme Konvičáky! Dneškem začíná pro Markétu "koncertní maratón"! Dnes vystoupí v Olomouci, v Odrách a na festivalu Jam Rock....zítra na festivalu Votvírák a ještě v Českém Těšíně! více info v sekci "koncerty"....Mějte suprový víkend a příjeďte se na Konvičku podívatWink

Konvičáci, máme pro vás první várku fotek z Řecka, kde Markét zpívala dětem a zároveň si s nimi užila spousty legrace, což můžete vidět právě zde....