Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Zítra jedu na Slovensko a bohužel nestihnu být v 19.00h ready. Každý den jsem jinde. Tohle vše bude ale ,,Jenom na pár dní" a 12. jsem tady jako na konvičce:-P. Naviděnou? Ne! Napísanou:-)

Tak schválně, kolik známých osobností, exotických zvířat a světových artistů ve videoklipu poznáte?

Je to tak! 33. týden hitparády IFPI přinesl duetu Markéty a Elis skok o pět příček kupředu a to na krásné 25. místo v TOP 50! Celkově se jedná tedy o 94. nejhranější skladbu u nás! Děkujeme za podporu! Díky Vašim žádostem o zahrání v rádiích bude tento singl příští týden třeba zase výš! :)

Jak titulek napovídá, singl "Smutná" se vrátil do hitparády IFPI a to rovnou na 42.místo v české padesátce! Duet s Elis "Bye, bye!" zaznamenal postup vzhůru a nyní okupuje 28.pozici! Na samém chvostu žebříčku se drží duet s kapelou Citron - "Už couvám"! Nutno říct, že tahle skladba je v IFPI už 70 týdnů! Děkujeme za podporu a Vy si volejte do rádií o své oblíbené písničky Markéty!

1. srpna  od 19 hod první sprnový chat s Markétou!:-) Jak si užívá prázdnin.....Líbilo se ji v Chorvatsku a co jí čeká na podzim? Ptejte se a dozvíte se! :-)

Konvičáci, dnes od 16 hod si udělejte čas na Bravo Tv na Óčku, kde Vám Markéta představí videoklip k duetu Bye Bye a možná se dozvíte i něco navíc:-)

,,Smutná" nasazena do Top 10 rádia Čas! Jsem z toho celá veselá!:-) Podpořte prosím tuhle skladbu, ať nesmutní už nikdo   :-):-).

http://www.casradio.cz/show.php?kat=cas-top-10&mesto=ova

 

S pozdravem Konvička

Ahoj, zítra ráno letím do Chorvatska a vracím se v sobotu. Chat bude v pondělí 9.7.!! Můžete si se mnou pokecat o všem možném, vysvědčení, Chorvatsko, tetování nebo se můžeme bavit o duetu s Elis. Budu se těšit na vás i vaše otázky:-):-):-). Tak v pondělí s Konvulí! PS: Užívejte prázdnin!

Sexy blondýna a sympatická bruneta připravily pro své fanoušky svižný, dynamický klip k duetu Bye Bye! Co vy na to?!

Dnes premiérově v 19:00 hod se můžete těšit na videoklip zpěvaček Markéty a Elis s názvem Bye Bye, zde na stránkách Markéty a také na oficiálním facebooku! Těšíme se na vaše názory :-)

Konvičáci, do galerie jsme přidali fotky ze salonu Hells v Praze, kde si Konvička nadělila ještě jeden dárek v podobě tetování :-) fotky zde