Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Reportáž z natáčení písně u Borise Carloffa. Měla jsem tu čest splnit sen své kamarádce Nelince a zazpívat si s ní svou píseň Cizí světy, která se v nové verzi objeví na třetí připravované desce:). 

Jak nám to šlo??

To posuďte sami už dnes večer!!!

Ps: Přijímá se pouze samá chvála!:P 

Krásný víkend,

Konvička

IFPI: 25. NEJHRANĚJŠÍ ČESKÁ SKLADBA!

První týden se Markétin nový singl dostal na 25. místo v hitparádě IFPI! Volejte do svých rádií o tuhle pecku a dostaňte tak "Z ráje jsem utekla" výš! Děkujeme :-)

Konvičáci! dnes od 21:45 hod pořad Limuzína s Mírou Hejdou na Tv Óčko ,kde si tentokráte pozval Konvičku! 

Konvičáci už dnes se na vás budu těšit od 19.00h na chatu!:-) Že vám v dubnu budu přát, ať si užívate zimu, to by mě fakt nenapadlo:P Tak nachystat čajík s medem a citronem a hurá za klávesnici:P. 

Napísanou* 

Letošní nástup jara okoření Markéta Konvičková zbrusu novým trendy singlem, který vznikl pod dohledem hudebního producenta Dalibora Cidlinského. Píseň opatřil textem Jaromír Nohavica, jenž po mnoha letech zcela vyjímečně otextoval píseň pro sólovou zpěvačku.

Je tu nový měsíc a další pokec s Markétou! Ve středu se můžete Konvičky ptát jak pokračuje příprava desky nebo jak se chystá na maturitu...Tentokrát bude menší změna v čase, "pokec s Markétou" ve středu 6.3. ve 15 hod!

cirkus-cirkus-2013-small

„Ty nominuješ! Ty hlasuješ! Ty předáváš!“

Letos jsou nominace pouze na divácích TV Óčko! Proto Vás milí Konvičáci prosíme o pomoc! Spojte se a pomožte Markétě vyhrát další cenu!

Nominujte Markétu Konvičkovou na Hudební cenu Óčka v kategorii Zpěvačka roku 2012!

Jak na to?

Natočte video, ve kterém vyjádříte podporu právě Markétě Konvičkové a odešlete ho nejpozději do 10.2.2012 na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pokud Markéta vyhraje, můžeš to být právě Ty, kdo jí předá cenu! A to už za poslání nominace stojí, ne? :) Maximální velikost videa je 5MB!

Děkujeme za každý Váš příspěvek!

Již tento čtvrtek se můžete těšit na chat s Konvičkou, a sice od 18 hod se ptejte Markéty na co jen chcete:-)

1.února nezapomeňte sledovat slovenský pořad Legendy popu, který tentotrát bude věnován Marii Rottrové. Můžete se těšit na Markétu, která se přestaví s jedním z hitů této popové divy Lásko! program STV 1 od 20:00 hod - Legendy popu Marie Rottrová !

Vítáme Vás v novém roce 2013! Odstartujeme rock chatem s Markétou v novém čase! Můžete se ptát dnes na to jak Markéta strávila Vánoce či Silvestr a sice od 18 hod!