Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Je tu nový měsíc a další pokec s Markétou! Ve středu se můžete Konvičky ptát jak pokračuje příprava desky nebo jak se chystá na maturitu...Tentokrát bude menší změna v čase, "pokec s Markétou" ve středu 6.3. ve 15 hod!

cirkus-cirkus-2013-small

„Ty nominuješ! Ty hlasuješ! Ty předáváš!“

Letos jsou nominace pouze na divácích TV Óčko! Proto Vás milí Konvičáci prosíme o pomoc! Spojte se a pomožte Markétě vyhrát další cenu!

Nominujte Markétu Konvičkovou na Hudební cenu Óčka v kategorii Zpěvačka roku 2012!

Jak na to?

Natočte video, ve kterém vyjádříte podporu právě Markétě Konvičkové a odešlete ho nejpozději do 10.2.2012 na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pokud Markéta vyhraje, můžeš to být právě Ty, kdo jí předá cenu! A to už za poslání nominace stojí, ne? :) Maximální velikost videa je 5MB!

Děkujeme za každý Váš příspěvek!

Již tento čtvrtek se můžete těšit na chat s Konvičkou, a sice od 18 hod se ptejte Markéty na co jen chcete:-)

1.února nezapomeňte sledovat slovenský pořad Legendy popu, který tentotrát bude věnován Marii Rottrové. Můžete se těšit na Markétu, která se přestaví s jedním z hitů této popové divy Lásko! program STV 1 od 20:00 hod - Legendy popu Marie Rottrová !

Vítáme Vás v novém roce 2013! Odstartujeme rock chatem s Markétou v novém čase! Můžete se ptát dnes na to jak Markéta strávila Vánoce či Silvestr a sice od 18 hod!

Z technických důvodů "chat s Markétou" přesouváme na náhradní termin, o kterém vás budeme včas informovat.

Konvičáci, s novým měsícem je tu opět den CH, tedy den chatování:-) jen malá změna, z důvodů pracovních povinností, je chat přesunut na zítra tedy 6.12. od 19 hod! Myslíte, že byla Markéta celý rok hodná a přijde Mikuláš nebo bude muset zpívat čertovi?:-)

slavik-2012-podekovani

Mám obrovskou radost, že jsem mohla splnit přání a udělat tak Verči prima den:-). Musím se přiznat, že pro mě to bylo štěstí hned dvojnásobné.1. Bikramyogu už nemusím cvičit sama:-D. 2. Se splnilo přání i mě. Setkat se s někým, kdo se se mnou chce setkat, je boží!:-).

Mrkněte do archivu tv Prima:

http://play.iprima.cz/iprima/294264/all

Konvička.

Přátelé,kamarádi! Uz dnes od 19 hod se můžete Markéty ptát na všechno co vás zajímá...jake má první dojmy z koncertu v Domazlicich v rámci Konec světa tour...nebo jestli už nakupuje vánoční dárky:-) nezapomeňte již dnes "Chat s Markétou"!