Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Ano Konvičáci, Karel Gott  bude ve svém pořadu "Zpátky si dám tenhle film" na Čro Dvojce 7. září (od 9,05 hod.) a 8. září (od 15,05 hod.) prezentovat nové album Tablo! Poslouchejte a napište nám do diskuze jak se vám recenze Karla Gotta líbila:-)

Máme pro vás letní remix singlu „Z ráje jsem utekla", který si vzal do parády Dj PitriS. Co na něj říkáte? Líbí? :-)

Konvičáci, Markéta se vrátila z dovolené, kde nezahálela a připravovala se na klip k druhému singlu "Já jsem tvůj vesmír", který v těchto dnech natáčí! Můžete se těšit na fotky ze zákulisí natáčení a možná i něco navíc:-)

Konvičáci a všichni příznivci Markéty, těšíme se na vás už tento čtvrtek 6.6. v OC Futurum v Ostravě, kde Markéta nejen zazpívá ale především pokřtí své zbrusu nové cd "Tablo"! A vy můžete být u toho, když dorazíte na 17 hod , kdy celá akce vypukne!:-)

Nenechte si ujít 31.5. vysílání pořadu Dobré ráno na Čt1, kde bude Markéta hostem, a spolu s Danielem Mrózkem představí i společný duet Sázka na život!

Výborná píseň, žhavé pózy, dokonalé tělo, neuvěřitelné sportovní výkony a neotřelý videoklip posouvají mladou zpěvačku do nejvyšších pater československé pěvecké elity!!!

TABLOCD TABLO vychází v den maturity Markéty, tedy 4.6., ale vy si již nyní můžete poslechnout ukázky z CD » a objednat právě teď a tady » za pouhých 199 Kč + poštovné a balné 120 Kč :-)

Reportáž z natáčení písně u Borise Carloffa. Měla jsem tu čest splnit sen své kamarádce Nelince a zazpívat si s ní svou píseň Cizí světy, která se v nové verzi objeví na třetí připravované desce:). 

Jak nám to šlo??

To posuďte sami už dnes večer!!!

Ps: Přijímá se pouze samá chvála!:P 

Krásný víkend,

Konvička