Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

cesky-slavik-2013-nahled

Ano Konvičáci, Karel Gott  bude ve svém pořadu "Zpátky si dám tenhle film" na Čro Dvojce 7. září (od 9,05 hod.) a 8. září (od 15,05 hod.) prezentovat nové album Tablo! Poslouchejte a napište nám do diskuze jak se vám recenze Karla Gotta líbila:-)

Máme pro vás letní remix singlu „Z ráje jsem utekla", který si vzal do parády Dj PitriS. Co na něj říkáte? Líbí? :-)

Konvičáci, Markéta se vrátila z dovolené, kde nezahálela a připravovala se na klip k druhému singlu "Já jsem tvůj vesmír", který v těchto dnech natáčí! Můžete se těšit na fotky ze zákulisí natáčení a možná i něco navíc:-)

Konvičáci a všichni příznivci Markéty, těšíme se na vás už tento čtvrtek 6.6. v OC Futurum v Ostravě, kde Markéta nejen zazpívá ale především pokřtí své zbrusu nové cd "Tablo"! A vy můžete být u toho, když dorazíte na 17 hod , kdy celá akce vypukne!:-)

Nenechte si ujít 31.5. vysílání pořadu Dobré ráno na Čt1, kde bude Markéta hostem, a spolu s Danielem Mrózkem představí i společný duet Sázka na život!

Výborná píseň, žhavé pózy, dokonalé tělo, neuvěřitelné sportovní výkony a neotřelý videoklip posouvají mladou zpěvačku do nejvyšších pater československé pěvecké elity!!!

TABLOCD TABLO vychází v den maturity Markéty, tedy 4.6., ale vy si již nyní můžete poslechnout ukázky z CD » a objednat právě teď a tady » za pouhých 199 Kč + poštovné a balné 120 Kč :-)