Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Konvičáci, Markéta se vrátila z dovolené, kde nezahálela a připravovala se na klip k druhému singlu "Já jsem tvůj vesmír", který v těchto dnech natáčí! Můžete se těšit na fotky ze zákulisí natáčení a možná i něco navíc:-)

Konvičáci a všichni příznivci Markéty, těšíme se na vás už tento čtvrtek 6.6. v OC Futurum v Ostravě, kde Markéta nejen zazpívá ale především pokřtí své zbrusu nové cd "Tablo"! A vy můžete být u toho, když dorazíte na 17 hod , kdy celá akce vypukne!:-)

Nenechte si ujít 31.5. vysílání pořadu Dobré ráno na Čt1, kde bude Markéta hostem, a spolu s Danielem Mrózkem představí i společný duet Sázka na život!

Výborná píseň, žhavé pózy, dokonalé tělo, neuvěřitelné sportovní výkony a neotřelý videoklip posouvají mladou zpěvačku do nejvyšších pater československé pěvecké elity!!!

TABLOCD TABLO vychází v den maturity Markéty, tedy 4.6., ale vy si již nyní můžete poslechnout ukázky z CD » a objednat právě teď a tady » za pouhých 199 Kč + poštovné a balné 120 Kč :-)

Reportáž z natáčení písně u Borise Carloffa. Měla jsem tu čest splnit sen své kamarádce Nelince a zazpívat si s ní svou píseň Cizí světy, která se v nové verzi objeví na třetí připravované desce:). 

Jak nám to šlo??

To posuďte sami už dnes večer!!!

Ps: Přijímá se pouze samá chvála!:P 

Krásný víkend,

Konvička

IFPI: 25. NEJHRANĚJŠÍ ČESKÁ SKLADBA!

První týden se Markétin nový singl dostal na 25. místo v hitparádě IFPI! Volejte do svých rádií o tuhle pecku a dostaňte tak "Z ráje jsem utekla" výš! Děkujeme :-)

Konvičáci! dnes od 21:45 hod pořad Limuzína s Mírou Hejdou na Tv Óčko ,kde si tentokráte pozval Konvičku! 

Konvičáci už dnes se na vás budu těšit od 19.00h na chatu!:-) Že vám v dubnu budu přát, ať si užívate zimu, to by mě fakt nenapadlo:P Tak nachystat čajík s medem a citronem a hurá za klávesnici:P. 

Napísanou* 

Letošní nástup jara okoření Markéta Konvičková zbrusu novým trendy singlem, který vznikl pod dohledem hudebního producenta Dalibora Cidlinského. Píseň opatřil textem Jaromír Nohavica, jenž po mnoha letech zcela vyjímečně otextoval píseň pro sólovou zpěvačku.