Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

avon-pochod-2014

Máme květen, lásky čas...a vás čeká "chat s Markétou" zas :) ve středu 7.5. od 19:00 se bude Markéta těšit na vaše dotazy...a nejlepší z nich bude opět odměněn:)

Přátelé, kamarádi...ve středu 16.dubna od 19:00 hod startuje další chatování s Konvičkovou. Vyjímečně je datum posunuto, ale nadále platí, že "chat s Markétou" bude vždy první středu v měsící.

Pište, ptejte se na co jen chcete...Markéta odmění svým cd "Na šńůře perel" toho z vás , kdo ji zaujme zajímavým dotazem:) 

velikonocni-koncert-2014

Přátelé, kamarádi, fanoušci...Je první středa v měsící a vy určitě netrpělivě čekáte na odstartování "chatování s Markétou"....bohužel dnes vás musíme zklamat a zároveň požádat o schovívavost...Již brzy vás budeme informovat o menší změně ohledně Chatu s Markétou..nebojte o pokec s Konvičkou nepříjdete:-) 

Máme tu nový týden a s ním i nejčerstvější zprávy z žebříčku IFPI! Aktuálně nasazený singl "Za ozvěnou" si vybojoval 32.místo v české konkurenci! Podpořte jej v hitparádách nebo si volejte do rádií o jeho zahrání! Děkujeme a doufáme, že příště se posuneme zase o trochu výš!

 

koncert-elis-24-02-2014

koncert-14-03-2014

online-stream

iTunes Deezer

Máte rádi Markétu? Máte rádi Česko?...pokud ano, nezapomeňte se dívat 25.1. od 20:15 hod na Primu :-)

Vítáme Vás v Novém roce 2014 a spolu s Markétou přejeme hlavně zdraví, štěstí a lásky!:-)

Nový rok odstartujte spolu s Markétou v prvním chatu tohoto roku 8.1. od 19:00 hod!