Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Ve čtvrtek 16.10. od 16:00 hod si můžete povídat s Markétou na portálu Kultura21.cz, který pravidelně přináší svým čtenářům zajímavosti ze světa kultury. Markéta se těší na vaše otázky ať už k chystanému vánočnímu albu nebo koncertům , které ji čekají:)

apozvanka-apla

Koncert Dny lidi dobré vůle – Markéta Konvičková Elis a Ewa Farna „Ta myšlenka přijde vhod“.

velehrad

S prvním červnovým týdnem jsme tu opět s připomenutím na "Chat s Markétou". Vzhledem k tomu, že Markéta má ve středu vystoupení, přesouváme chat na čtvrtek 12.6. od 19:00 hod. Markéta se těší na Vaše otázky a tu nejlepší opět oceníme cd "Na šnůře perel".

avon-pochod-2014

Máme květen, lásky čas...a vás čeká "chat s Markétou" zas :) ve středu 7.5. od 19:00 se bude Markéta těšit na vaše dotazy...a nejlepší z nich bude opět odměněn:)

Přátelé, kamarádi...ve středu 16.dubna od 19:00 hod startuje další chatování s Konvičkovou. Vyjímečně je datum posunuto, ale nadále platí, že "chat s Markétou" bude vždy první středu v měsící.

Pište, ptejte se na co jen chcete...Markéta odmění svým cd "Na šńůře perel" toho z vás , kdo ji zaujme zajímavým dotazem:) 

velikonocni-koncert-2014

Přátelé, kamarádi, fanoušci...Je první středa v měsící a vy určitě netrpělivě čekáte na odstartování "chatování s Markétou"....bohužel dnes vás musíme zklamat a zároveň požádat o schovívavost...Již brzy vás budeme informovat o menší změně ohledně Chatu s Markétou..nebojte o pokec s Konvičkou nepříjdete:-) 

Máme tu nový týden a s ním i nejčerstvější zprávy z žebříčku IFPI! Aktuálně nasazený singl "Za ozvěnou" si vybojoval 32.místo v české konkurenci! Podpořte jej v hitparádách nebo si volejte do rádií o jeho zahrání! Děkujeme a doufáme, že příště se posuneme zase o trochu výš!