Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

chat-meredit

Ve čtvrtek 25.3.2010 od 19.00 hodin si s Markétou zachatujte na serveru Meredit.cz.

Po včerejším náročném dni je před Markétou další nahrávání do nového alba. Markéta si práci v profesionálním studiu moc užívá a s opravdovou chutí a vervou se připravuje na dnešní natáčení společného duetu s Petrem Bende. Dnes si také zazpívá ve slovenštině, tak držte palce a prohlédněte si fotky.

Přidali jsme i fotky ze včerejšího odpoledne a večera, kdy se natočila slovenská pecka Veci bežné, dále To holky maj rády a dvě písničky od Petra Bende - společný duet Chvála bláznovství a song Láska se nedá dělit třemi.

A nakonec jsme doplnili fotky z finálového dne! Album je dotočeno. Poslední den se dělaly písně Kdo jsem já, Už vím co hvězdám šeptají, Mám se vrátit zpátky? Na šňůře perel a dvě písně od Rihanny. Zasloužený odpočinek si Markéta vychutnala formou návštěvy muzikálu Baron Prášil.

Přinášíme fotky z prvního natáčecího dne, jsou hotové písničky Dokonalá a Ten co nikdy nezavolá...

Vážení fanoušci, těší nás Váš zájem o připravované debutové album Markéty. Proto Vám už teď předkládáme názvy připravovaných písní, a Vy můžete zhodnotit, který název se Vám nejvíce líbí. Možná se album bude jmenovat právě podle výsledku Vašeho hlasování. Děkujeme

8. 3. 2010 Markéta natáčela pro nadaci Pomozte dětem. Pořad se bude vysílat na Velikonoční pondělí tedy 5. 4. 2010 na ČT1. Mimo jiné vystoupili Lenka Dusilová, Ewa Farna, Charlie Straight, Věra Špinarová, Klára Výtisková + Nerez.

» Fotky z natáčení, » Video z natáčení

12.5.2010 se v regionální knihovně Karviná Markéta zapojí do kampaně „Celé Česko čte dětem", což je charitativní projekt, který podporuje hlasité předčítání jako formu rozvoje emocionálního, psychického a morálního zdraví dítěte.

V pátek 5. 3. 2010 začalo natáčení nového alba Markéty. Uvidíme jestli se píseň od Michala Davida s názvem „Nenech mě čekat“ stane letošním letním hitem. Fotky z natáčení

Vážení fanoušci, jako poděkování za Váš zájem o Markétu, spouštíme dnes oficiální fanklub, kde svou registrací můžete jen získat. Staňte se registrovaným Konvičákem a vychutnejte si fanouškovství se spoustou výhod. Informace naleznete v sekci Fanklub - Novinky. Těšíme se na Vaše ohlasy a členství!
Už v pátek 5. 3. 2010 začínáme naostro s natáčením nového alba Markéty v profesionálním studiu. Bude se nahrávat taneční pecka od Michala Davida s názvem "Nenech mě čekat". Tato hitovka se objeví i na připravované kompilaci všech Československých superstar, která vyjde během dubna. I Markéta Vás brzy překvapí svým albem – první květen se blíží!

Včera (24.2.2010) byla Markéta za doprovodu stylistky a vizážistky Šárky Pitľové nakupovat kostýmy pro svůj první videoklip k nové desce, který se bude natáčet během dubna. V úzkém výběru na hit jsou písně tvůrců hvězdných jmen - Michal David, Lešek Wronka, Petr Bende a Kája Mařík. Markéta vybrala osm typů kostýmů, z nichž více než polovinu budou moci fanoušci vidět i na pravidelných vystoupeních od 1. března. Natáčení desky v nahrávacím studiu startuje už 15. března a podle posledních informací by se na desce mělo objevit 13 písní včetně dvou netradičně zpracovaných akustických hitů od Rihanny Russian Roulette a Umbrella pouze za doprovodu hráče na akustickou kytaru Andonise Civopulose.

Jednu z písní na novém albu Markéty připravuje i Petr Bende. Už zítra 24.2.2010 budou natáčet demosnímek k písni s názvem Chvála bláznovství, z Petrovy tvůrčí dílny. Nechme se tedy překvapit, zda-li z této spolupráce vzejde společný duet, nebo jen sólovka pro Markétu.