Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Tak se naše VŠB-TUO rozhodla natočit něco jinéééého! Jsem ráda, že jsem se na tom mohla podílet a podpořit naši univerzitu :-) . Snad ji aspoň dostuduju! :-) Mějte hezký den, Markéta

Doc. Vlákno - Hey lamo!

krest cd 2015

slavik

Markéta je v nejnovějším klipu k písni „Věř si“ opravdu neskutečně sexy. A to jak vzhledově, tak i svým sametovým altem, který absolutně vystihuje atmosféru klipového příběhu o podceňované tanečnici, která se rozhodne vzít osud do svých rukou. „Je to v podstatě můj příběh, když jsem vstoupila do velkého hudebního světa, dostala jsem spoustu kopanců a pošklebků, ale nevzdala jsem se a dnes mohu říct, že mě i mí hlavní kritici respektují. Pracuji na sobě, cvičím jógu, studuji, koncertuji a mohu si dovolit udělat píseň s raperem a zároveň natočit se symfonickým orchestrem českého rozhlasu Vánoční album, které je snem snad každé zpěvačky u nás. Vždyť kdo z mé generace může říct, že točil v legendárním studiu A Českého rozhlasu. Plním si sny a jdu svou cestou, v tom jsme si s Marcusem Revoltou podobní a snad i pro to ta píseň skvěle funguje.“

Videoklip k písni "Věř si.." boduje na rádiích Kiss!

Rozhovor s Markétou v magazínu ZDRAVÍ, právě v prodeji!

magazin zdravi

Markéta momentálně jezdí jako host na akcích „Léto v pohybu s 211“ Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR, kde kromě zpívání a soutěží s dětmi v přeskoku přes švihadlo a také cvičí jógu. Přijďte si zasportovat s námi!

leto v pohybu small

Taková je láska - Markéta Konvičková

  • Režie: Lukáš Ščurek (DJ Lowa)
  • Hudba, text: Petr Šiška
  • Stopáž: 3:14

21 ctitelů obdarovalo Markétu Konvičkovou růžemi, proč?

Stále štíhlejší a stále půvabnější zpěvačka Markéta Konvičková právě v těchto dnech oslavila své 21 narozeniny a kromě divoké párty na ni čekalo příjemné překvapení v podobě jednadvaceti originálních gratulací od neznámých, často velice extravagantních kolemjdoucích. Tu se objevila paní s psíkem, tu dvě lesbičky, starší manželský pár, ulítlý automechanik, bezdomovec, tu jí zase přímo na ulici zapěl rockový zpěvák, indián, či operní pěvec. Každý z aktérů Markétě poblahopřál a zároveň daroval rudou růži, dokonale ladící s barvou její rtěnky. Markéta byla celou situací tak nadšená, že jí vůbec ani nenapadlo, že jí její současný přítel pilot, připravil megadárek v podobě natáčení zbrusu nového videoklipu k aktuálnímu singlu Taková je láska. Pokud chcete vidět ta nejpřirozenější překvapivá gesta Markéty v přímém přenosu a zjistit jak vše dopadlo, nenechte si tento povedený videoklip, celým štábem pracovně nazýván Kámasútra lásky, aneb kolik podob má láska, ujít. Naživo tuto píseň nabídne Markéta posluchačům premiérově už příští týden na koncertech v Ústí nad Labem, Děčíně, Ústí nad Orlicí a Chebu.

Všichni milovníci tancování pozor!

Včera odstartovala báječná taneční soutěž, ve které hrajeme o víkendový workshop s taneční skupinou NG Dance crew a koncert Markéty Konvičkové přímo ve vaší škole. Zapojíte se?

» PODROBNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

plakat hovory

O talk show „Hovory ze staré pohovky“ se můžete také více dočíst na Novinky.cz!

pf-2015

kralovny-popu