Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Markéta momentálně jezdí jako host na akcích „Léto v pohybu s 211“ Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR, kde kromě zpívání a soutěží s dětmi v přeskoku přes švihadlo a také cvičí jógu. Přijďte si zasportovat s námi!

leto v pohybu small

Taková je láska - Markéta Konvičková

  • Režie: Lukáš Ščurek (DJ Lowa)
  • Hudba, text: Petr Šiška
  • Stopáž: 3:14

21 ctitelů obdarovalo Markétu Konvičkovou růžemi, proč?

Stále štíhlejší a stále půvabnější zpěvačka Markéta Konvičková právě v těchto dnech oslavila své 21 narozeniny a kromě divoké párty na ni čekalo příjemné překvapení v podobě jednadvaceti originálních gratulací od neznámých, často velice extravagantních kolemjdoucích. Tu se objevila paní s psíkem, tu dvě lesbičky, starší manželský pár, ulítlý automechanik, bezdomovec, tu jí zase přímo na ulici zapěl rockový zpěvák, indián, či operní pěvec. Každý z aktérů Markétě poblahopřál a zároveň daroval rudou růži, dokonale ladící s barvou její rtěnky. Markéta byla celou situací tak nadšená, že jí vůbec ani nenapadlo, že jí její současný přítel pilot, připravil megadárek v podobě natáčení zbrusu nového videoklipu k aktuálnímu singlu Taková je láska. Pokud chcete vidět ta nejpřirozenější překvapivá gesta Markéty v přímém přenosu a zjistit jak vše dopadlo, nenechte si tento povedený videoklip, celým štábem pracovně nazýván Kámasútra lásky, aneb kolik podob má láska, ujít. Naživo tuto píseň nabídne Markéta posluchačům premiérově už příští týden na koncertech v Ústí nad Labem, Děčíně, Ústí nad Orlicí a Chebu.

Všichni milovníci tancování pozor!

Včera odstartovala báječná taneční soutěž, ve které hrajeme o víkendový workshop s taneční skupinou NG Dance crew a koncert Markéty Konvičkové přímo ve vaší škole. Zapojíte se?

» PODROBNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

plakat hovory

O talk show „Hovory ze staré pohovky“ se můžete také více dočíst na Novinky.cz!

pf-2015

kralovny-popu

Ve čtvrtek 16.10. od 16:00 hod si můžete povídat s Markétou na portálu Kultura21.cz, který pravidelně přináší svým čtenářům zajímavosti ze světa kultury. Markéta se těší na vaše otázky ať už k chystanému vánočnímu albu nebo koncertům , které ji čekají:)

apozvanka-apla

Koncert Dny lidi dobré vůle – Markéta Konvičková Elis a Ewa Farna „Ta myšlenka přijde vhod“.

velehrad

S prvním červnovým týdnem jsme tu opět s připomenutím na "Chat s Markétou". Vzhledem k tomu, že Markéta má ve středu vystoupení, přesouváme chat na čtvrtek 12.6. od 19:00 hod. Markéta se těší na Vaše otázky a tu nejlepší opět oceníme cd "Na šnůře perel".