Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Markéta včera úspěšně odstartovala jako jedna ze soutěžících v televizní show Tvoje tvář má známý hlas! Odkaz na její vystoupení najdete zde! Sledujte na TV Nova každou neděli od 20.20 hodin.

2017 02 tvoje tvar ma znamy hlas

Velká ANKETA Tvojí tváře: Na koho se nejvíc těšíte? HLASUJTE PRO MARKÉTU!

2017 01 hlas anketa

 

Dobré středeční ráno všem!!! Tak je to tady :-) :-) !!! Je mi ctí, že budu moci účinkovat 3 měsíce ve třetí řadě televizní show TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS ... Je to pro mě velká výzva a myslím, že si teda máknu!! :-) Nebojte, ostudu vám snad neudělám a když jo, tak dělejte, že mě neznáte, oki :-) oficiální zpráva ZDE MK*

Moje tvář má známý hlas

mattoni slavik 2016

Malá ochutnávka z bikramyoga šampionátu, kde Markéta jak zacvičila, tak i zazpívala!!! A ukázala se v podprsence! :-)

2016 04 28 a2016 04 28 b

A jak se Markéta líbí Vám? Dnes na České Miss!

2016 04 02

Malý víkendový úryvek od Markéty pro vás :-*

2016 02 16 2

Ostravské studio České televize oslaví koncem roku už 60. výročí svého působení, uskuteční se dnes 16. února 2016 dva velké galakoncerty hvězd, spojené s historií ostravského studia, na kterých vystoupí i Markéta. Už jen pohled na plejádu hvězd Marie Rottrová, Hana Zagorová, Věra Špinarová, Buty, Pavel Dobeš, Citron, Jaroslav Wykrent, Martin Chodúr, Ewa Farna, Markéta Konvičková, Elis a mnoho dalších dává tušit, že v hale Gong v Dolních Vítkovicích půjde o unikátní záležitost navíc ošperkovanou netradiční hvězdnou moderátorskou dvojicí Magdalena Dietlová a Richard Krajčo. Za doprovodu Orchestru Borise Urbánka zazní řada vzpomínkových hitů v netradičních aranžmá, ale i nové písně v podání nejmladší ostravské pěvecké generace od Elis, Martina Chodúra , Markéty Konvičkové až po skupinu Light & Love. Pod dohledem televizních kamer vznikne neotřelý televizní pořad Černá hvězda, který bude odvysílán 21.5.2016.

2016 02 15

Už zítra Galakoncert hvězd k 60. výročí založení ostravského studia v Ostravské hale Gong. Markéta na jednom pódiu s Marií Rottrovou, Ewou Farnou, Heidi Janků apod. A dnes "dekolty na plese" :-) Markéta na Československém plese.

Kdo neviděl pondělní Topstar, mrkněte zde: Top Star Magazín Markéta :-):-)

2016 02 03

Právě teď Dobré ráno na ČT 2!! Nespěteeeee :-) 7.43h zazpíváme:-):-)