Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Od 2.11. do 22.12.2012 si můžete v rámci projektu Splněné dětské přání zaměřený na nemocné a handicapované děti vydražit panenku Markéty a členů kapely Legendy se vrací.

Více informací a dražba »

panenky

Pro ty z vás, kteří nestihli pořad Legendy popu na STV, kde Markéta zazpívala písně legendy Hanky Zagorové, zde přidáváme videa z tohoto večera – Biograf lásky a duet Můj čas.

Už tento pátek můžete Markétu sledovat v přímém přenosu na slovenské televizi STV v pořadu "Legendy popu", ve kterém tentorát zazní písně Hanky Zagorové a Konvička má čest odprezentovat hned dva slavné hity této legendární zpěvačky! Nezapomeňte 19.10. ve 20:10 hod na STV!

Slavnostní galavečer si nenechali ujít ani Markéta Konvičková... máme pro vás ochutnávku ve fotogalerii »

Konvičáci, už dnes další "chat s Markétou"! Ptejte se na všechno co vás zajímá, jak Markéta nastartovala školní rok, co všechno jí čeká a jestli ji třeba na mistrovství MMA padl nějaký bojovník do oka:-)....Chat už dnes od 19 hod!

Přátelé, kamarádi:-) nenechte si ujít již dnes Chat s Markétou od 19 hod! Určitě vás zajímá jak zakončila prázdniny a co všechno na podzim chystá....pište a ptejte se!:-)

Zítra jedu na Slovensko a bohužel nestihnu být v 19.00h ready. Každý den jsem jinde. Tohle vše bude ale ,,Jenom na pár dní" a 12. jsem tady jako na konvičce:-P. Naviděnou? Ne! Napísanou:-)

Tak schválně, kolik známých osobností, exotických zvířat a světových artistů ve videoklipu poznáte?

Je to tak! 33. týden hitparády IFPI přinesl duetu Markéty a Elis skok o pět příček kupředu a to na krásné 25. místo v TOP 50! Celkově se jedná tedy o 94. nejhranější skladbu u nás! Děkujeme za podporu! Díky Vašim žádostem o zahrání v rádiích bude tento singl příští týden třeba zase výš! :)

Jak titulek napovídá, singl "Smutná" se vrátil do hitparády IFPI a to rovnou na 42.místo v české padesátce! Duet s Elis "Bye, bye!" zaznamenal postup vzhůru a nyní okupuje 28.pozici! Na samém chvostu žebříčku se drží duet s kapelou Citron - "Už couvám"! Nutno říct, že tahle skladba je v IFPI už 70 týdnů! Děkujeme za podporu a Vy si volejte do rádií o své oblíbené písničky Markéty!

1. srpna  od 19 hod první sprnový chat s Markétou!:-) Jak si užívá prázdnin.....Líbilo se ji v Chorvatsku a co jí čeká na podzim? Ptejte se a dozvíte se! :-)