Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Z technických důvodů "chat s Markétou" přesouváme na náhradní termin, o kterém vás budeme včas informovat.

Konvičáci, s novým měsícem je tu opět den CH, tedy den chatování:-) jen malá změna, z důvodů pracovních povinností, je chat přesunut na zítra tedy 6.12. od 19 hod! Myslíte, že byla Markéta celý rok hodná a přijde Mikuláš nebo bude muset zpívat čertovi?:-)

slavik-2012-podekovani

Mám obrovskou radost, že jsem mohla splnit přání a udělat tak Verči prima den:-). Musím se přiznat, že pro mě to bylo štěstí hned dvojnásobné.1. Bikramyogu už nemusím cvičit sama:-D. 2. Se splnilo přání i mě. Setkat se s někým, kdo se se mnou chce setkat, je boží!:-).

Mrkněte do archivu tv Prima:

http://play.iprima.cz/iprima/294264/all

Konvička.

Přátelé,kamarádi! Uz dnes od 19 hod se můžete Markéty ptát na všechno co vás zajímá...jake má první dojmy z koncertu v Domazlicich v rámci Konec světa tour...nebo jestli už nakupuje vánoční dárky:-) nezapomeňte již dnes "Chat s Markétou"!

Od 2.11. do 22.12.2012 si můžete v rámci projektu Splněné dětské přání zaměřený na nemocné a handicapované děti vydražit panenku Markéty a členů kapely Legendy se vrací.

Více informací a dražba »

panenky

Pro ty z vás, kteří nestihli pořad Legendy popu na STV, kde Markéta zazpívala písně legendy Hanky Zagorové, zde přidáváme videa z tohoto večera – Biograf lásky a duet Můj čas.

Už tento pátek můžete Markétu sledovat v přímém přenosu na slovenské televizi STV v pořadu "Legendy popu", ve kterém tentorát zazní písně Hanky Zagorové a Konvička má čest odprezentovat hned dva slavné hity této legendární zpěvačky! Nezapomeňte 19.10. ve 20:10 hod na STV!

Slavnostní galavečer si nenechali ujít ani Markéta Konvičková... máme pro vás ochutnávku ve fotogalerii »

Konvičáci, už dnes další "chat s Markétou"! Ptejte se na všechno co vás zajímá, jak Markéta nastartovala školní rok, co všechno jí čeká a jestli ji třeba na mistrovství MMA padl nějaký bojovník do oka:-)....Chat už dnes od 19 hod!

Přátelé, kamarádi:-) nenechte si ujít již dnes Chat s Markétou od 19 hod! Určitě vás zajímá jak zakončila prázdniny a co všechno na podzim chystá....pište a ptejte se!:-)