Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

"Smích je hudbou života"...Ano, přesně tuhle větu si Konvička nechala vytetovat na nohu a nadělila si tak ještě ještě jeden dárek k narozeninám!...vy se můžete podívat na reportáž ve Vip zprávách na iPrima jak  Markéta celý proces tetování vydržela:-)

Zdravíme Konvičáky! Dneškem začíná pro Markétu "koncertní maratón"! Dnes vystoupí v Olomouci, v Odrách a na festivalu Jam Rock....zítra na festivalu Votvírák a ještě v Českém Těšíně! více info v sekci "koncerty"....Mějte suprový víkend a příjeďte se na Konvičku podívatWink

Konvičáci, máme pro vás první várku fotek z Řecka, kde Markét zpívala dětem a zároveň si s nimi užila spousty legrace, což můžete vidět právě zde....

Konvičáci, dnes od 19 hod další chat-pokec s Markétou, které se můžete ptát jak si užila oslavu narozenin, jaké má plány na léto či pogratulovat k čerstvému řidičáku!:-)
Pokud vás zajíma jak jsem oslavila svou plnoletost, řidičák, co nového chystám a kdy bude další videoklip, ptejte se a chatujte zítra od 19-20.00h! Budu se na vás těšit. Vaše Konvička))

Pojďte oslavit Den dětí s Markétou! 1.6. je Markéta živě hostem pořadu Domino na Českém rozhlasu 2 v čase od 19:00 - 21:00 hod!

Děkujeme všem ,kteří se zůčastnili pondělní oslavy Markéty a mohli tak společně s Konvičkou oslavit její vstup do dospělosti! A kdo neměl to štěstí, je tu pro vás ochutnávka v podobě reportáže z VIP zpráv na Prima Family :-)

Kdo jste včera nestihli sledovat magazín Top star na Prima Family, můžete se mrknout na reportáž "Krásné, úspěšné, ale samy"...zhruba v 33:43 se dozvíte proč je Markéta sama a co ji vyvěštila kartářka!Wink
Už tuto neděli 6.5. proběhne v ostravském Avion Shopping parku v 15:00 křest DVD Lucerna 2012  Věry Špinarové, jehož kmotrou se stane právě Markéta! Těšíme se na vás!
Jak jste strávili 1.máj? Zajímá vás kde strávila Markéta Svátek práce? Co myslíte byla políbéná pod třešní aby neuschla??Wink Ptejte se už dnes na Chatu s Markétu od 19 hod!
Zveme vás na Hutnický den v Třinci, který se koná již tuto sobotu 28.4..Nenechte si ujít jedinečnou šanci vidět společně na jednom podiu Markétu spolu s Věrou Špinarovou, kdy to pořadně rozjedou při písni "To máme mládež"....a uvidíte mnohem víc! Těšíme se na vás v sobotu na Hutnickém dni!