Koncerty
Kdo jsem
Fotogalerie
Videa
Sledujte Markétu aktuálně na     FacebookInstragram iTunes Deezer

Pojďte oslavit Den dětí s Markétou! 1.6. je Markéta živě hostem pořadu Domino na Českém rozhlasu 2 v čase od 19:00 - 21:00 hod!

Děkujeme všem ,kteří se zůčastnili pondělní oslavy Markéty a mohli tak společně s Konvičkou oslavit její vstup do dospělosti! A kdo neměl to štěstí, je tu pro vás ochutnávka v podobě reportáže z VIP zpráv na Prima Family :-)

Kdo jste včera nestihli sledovat magazín Top star na Prima Family, můžete se mrknout na reportáž "Krásné, úspěšné, ale samy"...zhruba v 33:43 se dozvíte proč je Markéta sama a co ji vyvěštila kartářka!Wink
Už tuto neděli 6.5. proběhne v ostravském Avion Shopping parku v 15:00 křest DVD Lucerna 2012  Věry Špinarové, jehož kmotrou se stane právě Markéta! Těšíme se na vás!
Jak jste strávili 1.máj? Zajímá vás kde strávila Markéta Svátek práce? Co myslíte byla políbéná pod třešní aby neuschla??Wink Ptejte se už dnes na Chatu s Markétu od 19 hod!
Zveme vás na Hutnický den v Třinci, který se koná již tuto sobotu 28.4..Nenechte si ujít jedinečnou šanci vidět společně na jednom podiu Markétu spolu s Věrou Špinarovou, kdy to pořadně rozjedou při písni "To máme mládež"....a uvidíte mnohem víc! Těšíme se na vás v sobotu na Hutnickém dni!
Poslouchejte už dnes rádio Kiss Morava, kde je Markéta hostem od 16 hod a podpoří tak projekt "Schody pro Kamilu", jehož je patronkou. Podpoře spolu s Konickou i vy správnou věc! Více na www.kissmorava.cz

Písnička "Smutná" bude nasazena tento pátek 13.dubna do novinek hitpardády Óčko chart! Konvičáci nezapomeňte posílat hlasy, psát  a volat si o vaši oblíbenou Smutnou na www.ocko.tv !

Konvičáci, pro velký zájem o fotky z Anglie, přidáváme další várku! Těšíme se na reakce :-)

Ahoj! Nalaďte si dnes od 17.00h rádio Kiss Morava. Vyberu si pro vás 5 oblíbených skladeb + rozhovor o všem možném. Dokonce se stanu na pár minut moderátorkou. Tak schválně, kolik vás bude poslouchat:-)! Pište do diskuze nebo na fb!

Přátelé a Konvičáci, máme pro vás první ochutnávku fotek z Londýna! Další várku fotek postupně přidáme :-) Fotky zde ...have fun :-)